Мінрегіонбуд України
ДИПЛОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ
Нагороджується
НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ»
переможець конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та
прийняті в експлуатацію у 2007 році в Україні у номінації
«Навчальні заклади» за високу якість проектних робіт при
Реконструкції з надбудовою та прибудовою допоміжних
будівель дитячого санаторію «Перемога» під учбовий
заклад ТОВ «Інститут розвитку людини», м. Київ

Міністр

В.С. Куйбіда

Сьогодні у більшості розвинутих країн є усвідомленим головний виклик нової епохи: пріоритетною сферою суспільного розвитку життєдіяльності суспільства і людини у ХХІ столітті покликана стати освіта. Для виховання творців технологій ХХІ століття потрібні не тільки талановиті вчителі і допитлива активна молодь, але й нові освітні майданчики, які стануть «інкубаторами майбутнього». Такі майданчики повинні бути відповідним чином спроектовані, оскільки архітектурне середовище сприяє досягненню високих педагогічних цілей.

Один із найбільш вдалих зразків такої розвідки майбутнього є Гімназія новітніх біотехнологій, яка спроектована НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» під керівництвом академіка архітектури Олега Семеновича Слєпцова і відкрита у Києві у 2005 році.

Президент Академії педагогічних наук України,
академік НАН і АПН України

В.Г. Кремень

Шановні архітектори НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ», з великою вдячністю хотів би відзначити Вас, творців, які з мрії перевели у реальність те, що ми зараз бачимо – величну і в той же час затишну будівлю храму Апостолів Петра і Павла.

Настоятель

протоієрей Петро (Ландвитович)

Розроблена науковим колективом під керівництвом Олега Семеновича Слєпцова Відкрита Збірна Конструктивна Система ВЗКС «КАСКАД» вперше знайшла своє втілення в практиці індустріального будівництва саме в нашому місті. На протязі 1992-1993 рр. розроблено проект експериментального дитячого садка на 280 місць, в якому закладені всі основні архітектурно-конструктивні ноу-хау системи. Центром архітектурно-планувального вирішення будівлі дитячого саду став трирівневий універсальний простір, запроектований без внутрішніх опор з застосуванням універсальних несучих конструкцій системи ВЗКС «КАСКАД» та багаторівневим верхнім освітленням. Верхньо-бічне освітлення отримали приміщення сходових холів, басейну, ігрових і спальних кімнат другого поверху.

Крім того фахівцями НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» розроблені і впроваджені на підприємствах АТ «Тернопільбуд» експериментальні конструкції ВЗКС «КАСКАД» передбачається використати в подальшому для будівництва широкої номенклатури громадських будівель первинного обслуговування і запроектованого в 1994 р. містобудівного комплексу МБК-4 в 13-му мікрорайоні міста.

Ці новобудови збагатять Тернопіль неординарними архітектурними об’єктами.

Заступник Тернопільського міського голови

С.О. Авдонін

З 2011 р. наша обитель поширюється і перетворюється. Активно ведеться будівництво Свято-Преображенського храмового комплексу за проектом НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» на чолі з Олегом Семеновичем Слєпцовим. Завдяки богоугодній праці архітекторів обитель отримає не тільки будівлю нового храму, а й нижній храм, який буде освячений в пам’ять Ікони Пресвятої Богородиці «Відрада і Успіння», ігуменський корпус і надбрамну дзвіницю.

Врятуй всіх Боже. Нехай Божі благословення перейдуть на вас.

Настоятелька Свято-Борисо-Глібського жіночого монастиря

Ігуменя Марія-Магдаліна (Кашкіна)

У мальовничому передмісті Києва неподалік від Житомирської траси, між селами Бузова та Миколаївка, в самому початку мішаного лісу знаходиться храмовий комплекс Української Православної Церкви Київського Патріархату, зведений на честь Святого Великомученика Димитрія Солунського. Дерев’яний комплекс складається з красивого восьмираменного зрубного храму, рубленої брами із дзвіницею, недільної школи, трапезної та альтанки. Краса й гармонія цього комплексу була досягнута натхненням і старанням талановитих архітекторів НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» під керівництвом Олега Слєпцова. Відомо, що це далеко не єдиний храм спроектований цим творчим колективом. Але на думку кожної людини, яка хоч один раз опинилася під його теплим склепінням, відчула, що саме в цьому проекті втілилася мрія кожного християнина – знайти затишну, теплу і рідну для себе церкву. І відповідаючи на запитання багаточисельних парафіян «Хто спроектував цей храм?», відповідаємо дуже просто: «Спроектував архітектор Олег Слєпцов зі своєю дружною командою НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» через дар, натхнення і талант які вони отримали від самого Бога».

Настоятель храму

протоієрей Богдан (Тимошенко)

Після призначення мене настоятелем парафії Казанської Ікони Божої Матері на масиві Південна Борщагівка, що знаходиться на південно-західній околиці Києва, у березні 1996 року я отримав руїни храму, або те, що залишилось від нього після «перебудови» його на спорткомплекс «Олімпія».

Тоді важко було уявити, що з руїн постане такий величний Храм, який стане архітектурною окрасою району. Проект був виконаний блискуче, максимально використовуючи ті приміщення, які були збудовані. Ми майже нічого не руйнували. І в результаті вийшов прекрасний храмовий комплекс, об’єм якого в порівнянні з колишнім храмом збільшився втричі. Архітекторами передбачено нижній храм, житло для сімей священників, недільна школа, просвірня, благодійна їдальня, швейна майстерня тощо. Я думаю, що творчий злет Олега Слєпцова і колективу НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» розпочався з нашого храму. Нехай надалі Господь Наш Ісус Христос благословляє всі Ваші добрі звершення, справи і наміри.

Настоятель

протоієрей Валерій (Семанцо)

НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» виступило у якості авторів архітектурно-планувальної та будівельної частини проектної документації по об’єкту: «Реконструкція скверу ім. Островського в Солом’янському районі в м. Києві». Замовник – Солом’янська районна в м. Києві державна адміністрація.

Роботи виконані у стислі терміни з високим рівнем креативності. Занедбаний сквер районного використання вдалося перетворити на багатофункціональну зону відпочинку для дорослих і дітей, популярну не тільки в Солом’янському районі, а і серед мешканців і гостей Києва.

Т.в.о. директора ДП МОУ «ЦПІ»

М.М. Барановський

НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» виконало архітектурно-будівельну частину по об’єкту «Реконструкція з надбудовою та прибудовою школи № 177 по вул. Курській, 12 в Солом’янському районі в м. Києві». Замовник – Солом’янська районна в м. Києві державна адміністрація.

Роботи виконані на високому професійному рівні у стислі терміни, що дозволило втілити в життя принципово новий підхід до створення учбового середовища ХХІ століття.

Т.в.о. директора ДП МОУ «ЦПІ»

М.М. Барановський

Комплекс будівель Міжнародного Університету Розвитку Людини «Україна» стала в державі піонером запровадження належного навчального процесу для людей з обмеженими можливостями.

В 2001р. університету була передана будівля санаторію «Перемога».

З цього часу і почалася наша плідна співпраця з НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» по створенню унікального учбового закладу. Перед архітекторами стояла не тільки задача формування комфортного учбового середовища для людей з обмеженими можливостями, а і створення неординарного архітектурного образу. І вони блискуче впоралися з цим завданням. Завдяки неповторній геометрії покрівель та застосуванню сучасних оздоблювальних матеріалів корпуси університету нагадують зграю сталевих птахів, які стрімко злітають в освітянські простори ХХІ століття.

На протязі багатьох років роботи архітектори під керівництвом непересічної творчої особистості, Олега Семеновича Слєпцова, сформували завершений образ перспективного розвитку учбового комплексу. В майбутньому в його складі передбачаються додаткові багатоповерхові учбові корпуси, спортивні і культурно-просвітницькі блоки, житловий корпус.

Сподіваюся, що такими сумлінними зусиллями ці перспективні задумки вдасться невдовзі реалізувати в життя.

Президент Міжнародного Університету Розвитку Людини «Україна», доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України

П.М. Таланчук

З Олегом Семеновичем мене об’єднує те, що я в його творчості живу, тобто буду жити в найближчому майбутньому. Він якось сказав: «Я для тебе придумаю будинок!». І створив унікальний проект, подібного якому немає.

Народний артист України, композитор

Олександр Злотник

Науково-дослідна робота: «Методичні рекомендації по проектуванню експериментальних малоповерхових містобудівних комплексів секційних каркасних житлових будинків з квартирами підвищеної комфортності на основі використання існуючої індустріальної бази» розроблена НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» на замовлення Мінрегіону України виконана якісно у повному обсязі і в терміни, що передбачені договором.

Результати дослідження дають можливість отримати оригінальні об’ємно-просторові і планувальні рішення на основі конструкцій ВЗКС «КАСКАД», ВЗКС «ЛІЦЕНЗіАРХ», а також покращити рентабельність існуючої індустріальної бази виробництва залізобетонних конструкцій, та рекомендуються для використання при проектуванні малоповерхової каркасної житлової забудови.

Заступник директора Департаменту Мінрегіону України

М.В. Омельяненко

Благословляю будівництво храмів за проектами НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ». Бажаю успішного виконання цієї священної справи.

Архієпископ Константинополя – Нового Риму
і Вселенський Патріарх Константинопольський Варфоломій

У 2005 році в Солом’янському районі міста Києва на вулиці Курській, 12 була завершена реконструкція і будівництво спеціалізованої школи № 177 з поглибленим вивченням біотехнологій.

План реконструкції та будівництва школи розроблено в НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» під керівництвом архітектора О.С. Слєпцова, який прагнув створити такий навчальний заклад, котрий не мав би аналогів у Європі. Школа № 177 – це школа майбутнього, храм науки, шедевр архітектурної думки, школа-казка, школа-мрія. Архітекторам вдалось створити сучасний авторський навчальний заклад, який має власний імідж: особливий і неповторний.

Директор Гімназії біотехнологій № 177

І. С. Сташевська

Ресторан «Мансарда» на Вишгородській знаходиться в старому затишному зеленому парку і в цьому його особлива чарівність. З його величезних вікон відкривається прекрасний вид на казкові дерева і білу церкву. Зелень навколишнього парку немов перемістилася в інтер’єр основного залу. Ресторан «Мансарда» це не просто зона відпочинку, а своєрідний світ приємних емоцій.

Хочу висловити подяку НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» за креативність підходу, високу майстерність і якість роботи при проектуванні ресторану. У результаті наших спільних зусиль вийшов затишний ресторан-особняк, де комфортно відпочивати без шуму і зайвої суєти дорослим і дітям, в затишній, майже домашній обстановці.

Замовник

В. О. Парасюк

За підсумками Всеукраїнського конкурсу «Житло 2014» житлово-офісний комплекс Gloria Park визнаний переможцем у номінації «Кращий житловий комплекс Києва Бізнес-класу».

Архітектори НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» запропонували вдале об’ємно-планувальне рішення. Гармонійний лаконічний образ корпусів комплексу автори завершили просторовою покрівлею з нахилом, що нагадує крила чайки, і відокремлені суцільним вітражним фасадом двох останніх поверхів. Загальне планувальне рішення передбачає затишний дворовий простір для мешканців комплексу і вбудовані торговельно-офісні обслуговуючі приміщення, орієнтовані в бік вулиці. Під всією площею внутрішнього двору знаходиться паркінг. Офісно-комерційна секція влаштована з окремим входом з проспекту Перемоги. Таке функціональне зонування дозволяє забезпечити більш комфортне житлове середовище та доступність і привабливість торговельно-комерційних приміщень.

Замовник,

Директор ТОВ «Київресурсбуд»

С. В. Загоруй

Сама людина нічого не придумує, віна втілює промисел Божий, який відкриває їй не для всіх доступні тайники природи. Людина мистецтва дає можливість всім людям побачити красу природи через пісню, через слово, через живопис, через архітектуру.

Ці завдання успішно вирішують архітектори НПАБ «ЛІЦЕНЗіАРХ» на чолі з Олегом Семеновичем Слєпцовим. Як творчі люди вони переповнені натхненням і бажанням того, що недоступно іншим.

Митрополит Черкаський і Канівський,

Почесний член УАА

Софроній (Дмитрук)